1 / 8
Prodavam kuka
75.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 11:25

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

1950

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Solunska 284

Prodavam stara kuka vo strog centar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dzordz
Потврден огласувач
070584359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам