1 / 5
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТАР ДОЈРАН 325М2
250.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2022 11:22

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

325 m²

Греење:

Нема

Продавам деловен простор 325 м2 во Стар Дојран. Објектот е на екстра локација. Има маркица за п+2. За повеќе информации контактирајте ме на :
075/231-000

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075231000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам