1 / 12
MAN TGX 2009 TANDEM
23.500 €
26.000 €
30.09.2022 23:36

Аеродром / Скопје

Prodavam ili menuvam MAN TANDEM E5 2009god. Site 12 gumi novi Sava.
Tel. 078444438

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Valden Sped
Потврден огласувач
078444438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам