1 / 8
BMW 530d GT
17.700 €
14.05.2022 18:50

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 530d GT 2010 god 8 stepen avtomatski menuvac Vo perfektna sostojba
Full oprema
Pominati 240000 km so servisna kniska
Registrirana do 02.2023
Napraven golem servis plus ulje i filtri
-promeneti site tri lancinja na motor
-promeneto ulje i filter na menuvac
-promeneta golema shajbna (remenica) i kais
Bez nikakov vlog vo nea
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vladimir
Потврден огласувач
070277099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам