1 / 2
Kozna jakna za na motor
3.500 МКД
26.01.2023 20:36

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

L

Боја:

Црна

Se prodava nova zenska kozna jakna

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070387737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам