1 / 6
Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD
599 €
20.01.2023 13:44

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

продавам Macbook Air 13-inch 2017
Процесор 1,8 Ghz Intel Core I5
Меморија 8gb 1600 Mhz DD3
Graphics Intel HD Graphics 6000 1536 MB
Hdd 128gb SSD
macOS Monterey
Оригинален полнач

Лаптопот е купен во iStyle и е одлично сочуван без ниту една гребнатинка. Батеријата е одлична.
Лаптопот доаѓа во оригинално пакување


ЦЕНА: 599 €

Контакт: 075/681-986
Контакт: 075/681-986
Контакт: 075/681-986

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

С
Потврден огласувач
075627736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам