1 / 9
ИМПЕРИЈА – Стан 119м²
120.000 €
27.01.2023 20:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

119 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 60/27
Се продава oпремен стан со површина 119м² со распоред – дневна,трпезарија со кујна,3 спални соби,ходник,купатило и 3 тераси.
Кат – приземје
Станот се наоѓа во населба Даљан.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

0 €

ИМПЕРИЈА – Нови станови

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам