1 / 6
Nov ATV 250cc
2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 19:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

ATV

Se prodava ATV so zaden pogon na kardan, kupen nov od Hamachi, reg cela god. Odlicen za site uslovi mozi da se proba vo sekoe vreme nema nikakva zabeleska se vozi so (B) Kategorija
Mnogu moken motor za vistinsko uzivanje.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gogo
Потврден огласувач
075704109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам