1 / 1
PLAYSTATION 3
120 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 22:01

Гостивар / Гостивар

Poloven Ps3 Slim 110 giga HDD, so dve originalni racki

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

Gv35
Потврден огласувач
07000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам