1 / 12
Polovni Delovi za Nissan Micra 2005
19 €
05.10.2022 08:55

Гази Баба / Скопје

Polovni delovi za Nissan Micra 2005
1.2 benzin
Motor Menuvac Podvozje Karoserija i se ostanato
Moznost za montaza na istite

077 900 062
077 900 062
077 900 062

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
077900062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам