1 / 7
Volkswagen T5 2.5 TDI
8.300 €
18.05.2022 15:49

Виница / Виница

Volkswagen T5 2.5 TDI
2007 god.
6 brzini
285000 km.
Sedista 8+1
Klima
Atestirana kuka
Zimski i letni gumi so bandazi
Kombeto e uvezeno od Germanija i e vo perfektna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
076242645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам