1 / 6
Kukja/Куќа na dva sprata vo Gostivar sprоti Vodovod
1 €
11.03.2022 12:49

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

7

Квадратура:

161 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

72 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1972

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Светоза Пепоски бр. 10

Телефонски број за контакт: 075 798 001

Се продава куќа на ул.Светозар Пепоски бр.10 наспроти Водовод во Гостивар.
Куќата има два спрата и подрум, голем двор и опремен локал.
Целокупната станбена површина е 161 квадрати со имотен лист.

Телефонски број за контакт: 075 798 001

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам