1 / 11
Iveco Eurocaro
По Договор
11.03.2022 15:18

Дебар / Дебар

Iveco eurocaro 6 berzini 08- 210 konji so shper so jasteci pozadi sandokot 6.60 dolg kamjonot e top pali vozi so garancija cena po dogovor 076/802-999

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Shpetim
Потврден огласувач
076802999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам