1 / 3
Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV
450 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 12:49

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava usisuvac so 3 motori
3 motori x 1200w = 3600w
Kapacitet: 75L

Nov ne e koristen nitu ednas

Idealen za vnatresnost na vozila, tepisi i sekakvi vidovi povrsini.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077641319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам