1 / 7
Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi
По Договор
26.08.2022 16:40

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

12

Квадратура:

1100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Se prodava kuka vo zduyna zdujna nova kuka

Nova kuka
Shtepi ir
Yeni ev

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ayan
Потврден огласувач
071847569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам