1 / 5
KOMBINIRANA MASININA ZA NOZE 2 VO 1
750 €
03.10.2022 14:56

Прилеп / Прилеп

Profesionalna kombo. fitness mashina za noze 2 vo 1
1.Preden Śuter
2. Zadna loża
Top Cena za Top Mashina plakas 1 imas 2

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Fitness Oprema
Потврден огласувач
076450450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам