1 / 9
Smartwatch Garett GT22S Silver Steel
4.500 МКД
Цената е фиксна
4.900 МКД
26.06.2022 12:52

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

pameten casovnik
Smartwatch Garett GT22S Silver Steel
dobien poklon ne e voopsto koristen
extra cena
MOZE I ZAMENA ZA XIAOMI SMART WATCH
sportski model

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

svetislav
Потврден огласувач
078572707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам