1 / 1
Delovi Hyundai Getz 1.3
1 €
28.07.2022 11:07

Виница / Виница

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Hyundai getz 1.3

Info: 077 873 777 Viber - Whatapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам