1 / 12
PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI
1 €
13.08.2022 10:09

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Peugeot 1.6 hdi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lundrim
Потврден огласувач
+38970850855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам