1 / 1
Maxpuls HILTA 1050w Novii!!
3.950 МКД
11.03.2022 16:45

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls HILTA
1050w
3J
SDS PLUS
1150RPM
12-meseci garancija
Redovna cena:4290 den
🔥🔥🔥🔥Cena na popust:3499 den 🔥🔥🔥🔥

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriski polnac + starter za akulumator za avtomobil

2950 МКД

Fen grealka DYNAMIC

1699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам