1 / 1
Maxpuls inverter shvajc 180 amperi novi!
5.250 МКД
19.05.2022 10:43

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls inverter shvajc
-180amp
-250v
-50Hz
-40w no load less
-IGBT INVERTER TEHNOLOGY
12 meseci garancija

Redovna cena:5950 den
🔥🔥🔥🔥 cena na popust:5.250 den🔥🔥🔥🔥

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls udaren cekan za krsenje 1300w 15J novii

5799 МКД

Maxpuls HILTA UDARNA PROFESIONALNA novii

9650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам