1 / 7
honda cb500
1.100 €
05.07.2022 11:58

Градско / Велес

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

cb500

Километри:

25000

odlicno sacuvan 39000km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
38974209088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам