1 / 11
MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL
6.700 €
6.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 07:42

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ 6 BRZINI ENTERIER KREM BOJA, XSENON SVETLA
KUKA SO ATEST PANORAMA KROV ,KARAVAN FULL OPREMA KOLLATA E ISPRAVNO SVE REGISTACIA I ZELEN KARTON IMA DO JUNI 2023 GOD, ZA POVEÇE INFORMACI JAVETE SE 070 212 945 GZIM ...
Za informaci javitese registracia i zelen karton ima do 28..06..2023.
MOŹE ZAMENA SO VA$A DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

gzim
Потврден огласувач
070212945.....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам