Се продава Play Station 3
8.000 МКД
12.03.2022 09:50

Скопје Центар / Скопје

Се продава Play Station 3, заедно со 10 игри, доста сочуван, влучени 2 џојстици

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Котролери, Џојстик , Волани

Се продава од:

Bisera
Потврден огласувач
077750255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам