1 / 2
PRODAVAM NOV STAN 77m2
1 €
Цената е фиксна
17.07.2022 10:28

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Нема

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

CAIR

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR,

1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat (me imoten list)

PRODAVAM NOV STAN vo CAIR, se naogaa na odlicno mesto vo Cair,
77 m2 stan so edna terasa, 7 kat (so imoten list)

PER ME SHUME INFORMATA LAJMROHUNI 075/225-916
POVEKE INFORMACII NA 075/225-916

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Duli
Потврден огласувач
075225916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам