1 / 12
Peugeot Boxer maksi 2007g 196.000km idealno za trajler
7.100 €
Денес 09:18

Кисела Вода / Скопје

Prodavam vozilo patnicko koe moze da se prenameni vo trajler kamper

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070248822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам