1 / 1
Plakar
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2022 11:50

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodava trokrilen plakar nov voopshto nekoristen, 120-200 sm i natkasna

070250781

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Samsung
Потврден огласувач
070526133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам