1 / 4
Stol fotelja kancelariski Стол фотеља канцелариски
3.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.11.2022 08:32

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodava skoro kako nov kancelariski stol kompletno ispraven se funkcionira.

Besplatna dostava do Kicevo, Gostivar, Tetovo, Skopje

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам