1 / 2
Ukrasna traka so svetlecki diodi.
150 МКД
12.03.2022 11:02

Скопје Центар / Скопје

Ukrasna traka so svetlecki diodi.Dolzina 1.5 metri.Raboti na baterii.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Ukrasni stomni.

300 МКД

Termos so pumic.

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам