1 / 5
SE PRODAVAAT KINESKI TEPISI
400 €
Цената не е фиксна
06.01.2023 17:40

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat kineski tepisi mnogu malku koristeni. 100% volna so postava. bukvalno kako novi.
dimenzii na tepisite:
220x320 2 parcina - cena za 1 par 400eur.
170x260 - 1 parce - cena 250eur.
70x140 1 parce - 120 eur.

Cena za site komplet 1000eur.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
075200227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам