1 / 4
Pen Tablet Genius
400 МКД
500 МКД
30.06.2022 20:12

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Останато

Големина на екранот:

до 6" инчи

Se prodava nekoristen tablet za crtanje pen tablet genius.

Rezerviran

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам