1 / 4
ХАРМОНИКА ВРАТА 90х205
2.800 МКД
12.03.2022 13:22

Прилеп / Прилеп

Пластична хармоника врата со каса 90x205/30cm

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

Rubin
Потврден огласувач
075999796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам