1 / 1
se prodava trosed na pustjane
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 20:40

Битола / Битола

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207886

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

hgoiu;'
Потврден огласувач
075207886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам