1 / 5
Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo
50.000 €
27.03.2023 10:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Strog centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
_______________

◆ Prostorot ima 57m2 + 6m2 podrum
◆ Prostorot se naogja na prizemje.

Cenata e:
◆ 50.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам