1 / 2
Се продава рачна правосмукалка
1.500 МКД
18.07.2022 13:49

Битола / Битола

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Јасмина 071/323-582

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
071/323-582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам