1 / 4
Prodavam novi muzicki instrumenti i oprema
По Договор
18.07.2022 08:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

stalci za klaviaturi, mikrofoni shure sm58 on -off od Usa, korg pa900, kufer za sintisajzer 5 oktavi Gator so trkala,mikseta yamaha mg 16xy so efekti hall od " 100000 € "..... ... . .....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075 357755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам