1 / 5
машински малтерисување putz машина
5 €
Денес 11:51

Бутел / Скопје

Вршиме изработка на внатрешно и надворешно малтерисување со putz машина. Во прилог дел од нашата изработка,подготовка и завршен дел.Цена по договор
Тел 070742228

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Bausam invest
Потврден огласувач
070742228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам