1 / 8
Се издаваат апартмани во центар Битола
30 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 12:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

32 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат нови луксузно опремени апартмани на ул. Рузвелтова бр.34, кај главната пошта.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува / Можна е замена од:

vladimir
Потврден огласувач
071375324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам