1 / 1
Play Station 4
13.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2022 18:58

Гази Баба / Скопје

Се продава PS4 донесен од Германија, се продава со два контролери и 5 игри:
-Star Wars Battlefront Ultimate Edition
-Assassins Creed Unity
-Minecraft
-Fifa 20
-Tom Clancy's Rainbow Six Seige Advanced Edition

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Компјутерски и видео игри

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
077555392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам