1 / 8
Se prodava Sprinter Ladilnik 2017 g
1 €
01.04.2022 21:17

Струга / Струга

Se prodava Sprinter Ladilnik 2017 g Termo King so pominati 155000 km
Komorata e dvozonska so podesuvanje na posebna temperatura od -25c° do 30 c° ,raboti perfektno
Cena Po dogovor
Moze I zamena
Povekje info :
Kontakt tel 071 272 568 Daniel

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
071272568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам