1 / 4
Se prodava kamion Actros 28-46
1 €
17.03.2022 19:44

Тетово / Тетово

Se prodava kamion Actros 28-46,godina na proizvodstvo 2002,registriran cela godina

Tel za kontakt:070739262

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075437899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам