1 / 4
Iphone 7 plus
10.000 МКД
11.05.2022 21:09

Дебар / Дебар

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7 Plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

128gb vo odlicna sostojba

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
070988868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам