1 / 7
Nivi Modeli na Profesionalni Bench
700 €
01.10.2022 07:33

Прилеп / Прилеп

Novi Modeli na Profesionalni Bench klupi
1.Ramen Bench press:
Life Fitness - Signature line = 700€
2. Inclain Benhc pres :
Matrix - G3 Aura line = 700€
Dvata vo paket = 1400€

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Fitness Oprema
Потврден огласувач
076450450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам