1 / 1
Nova tura Svajcarski Velosipedi info :071337992
По Договор
14.07.2022 12:28

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Nova tura vredi da se vidi ima golem izbor Cenite se dvizat od 60 - 180 Eur Info :071337992

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
071337992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам