1 / 3
ALUMINIUMSKI BANDASI SO ZIMSKI GUMI ODLICNA SOSTOJBA!!!!!
По Договор
22.01.2023 10:32

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

14

Se Prodavat Aluminiumski Bandasi!!!!✅
Komplet So Zimski Gumi!!!!✅
14KI/4X100/175/65!!!!!✅
Vo Odlicna Sostojba!!!!✅
EXTRA CENA!!!!✅

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070595830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам