1 / 7
Trosed, regal, komoda EFTINO
6.900 €
19.03.2022 00:12

Карпош / Скопје

Trosed dvosed fotelja
Trosedot i dvosedot se pustaat
I toa ne so zelezen mehanizam tuku so preklopuvanje.
Garniturata e stara samo
nekolku godini.
ZVONETE NA OVOJ BROJ
075366508

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075318477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам