1 / 4
Racna presa
1.500 МКД
Цената е фиксна
25.04.2022 13:41

Тетово / Тетово

Se prodava racna presa za razni nameni. Vo dobra sostojba, fiksna cena 1500 denari.

Категорија: Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070612255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам