1 / 3
T A Pečka 4,5 KW
2.000 МКД
26.06.2022 09:33

Аеродром / Скопје

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,nikogaš ne popravana,komplet so kabel i postolje so nogarki.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
070228047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам