1 / 12
Туристички апартмани
По Договор
25.05.2022 07:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dame Gruev 27

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близина на Охридска Банка на само неколку метри од чаршијата.Апартманот има засебна дневна соба,кујна,спална соба,бања и балкон.Апартманот е опремен со машина за перење,WI FI,клима уред и ТВ.Може да се сместат најмногу 4 лица(2+2).Цената зависи од периодот,бројот на особи и ноќевања

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

KRKULJ CENTRAL APARTMENTS
Потврден огласувач
075225424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам