1 / 2
BATERIJA BATERII LITIUM LITIUMSKA LITHIUM proveri
200 МКД
05.11.2022 22:42

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

NOVI , MODEL 18650 , 3,7 VOLTI , 2 AMPERI

OVIE BATERII NE SE ZAMENA ZA NICD ILI NIMH

BARAAT SPECIJALEN POLNJAC
ZA ELEKTRICEN ALAT ILI TROTINET
ZA GOLEMO OPTOVARUVANJE
LESNO SE DELAT SO SECENJE NA LENTATA
MOZE DA SE ZALEMAT
*** CENA ZA EDEN ELEMENT / BATERIJA - 200 DEN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам